Aksaray İli / Ortaköy İlçesi / Cumali Köyü Web Sitesi Linkler | Resim Galerisi | İletişim
Yayınlanan Anket Yok
Online :
Bugün :
Toplam :
IP :
 
 
AĞAÇOREN İLÇEMİZE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Haber Kategorisi : Genel
Hakkâri´nin Şemdinli İlçesi´ndeki Tekeli Tabur Komutanlığı´na bağlı üs bölgesine PKK´lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Uzman Çavuş İsmail Yüksel´in Aksaray´ın Ağaçören İlçesi´ndeki baba ocağına ateş düştü.

Uzman Çavuş İsmail Yüksel´in şehit olduğu haberi askeri yetkililer tarafından Ağaçören İlçesi´ndeki ailesine verilirken, yakınları gözyaşlarına boğuldu. Şehidin baba evi Türk bayrakları ile donatıldı. Acı haberi alan şehidin komşuları ve yakınları da eve akın etti. Şehit Uzman Çavuş´un annesi Bahriye ve babası Ramazan Yüksel, yakınları tarafından teselli edildi. 2 erkek 2 kız olmak üzere 4 kardeşi bulunan Uzman Çavuş İsmail Yüksel´in bekar olduğu öğrenildi. Evin önünde taziyeleri kabul eden baba Ramazan Yüksel, oğluyla son olarak şehit olduğu gün cep telefonu ile görüştüğünü belirterek, "Dün ikindi saatlerinde cep telefonu ile görüşmüştük. İyi olduğunu söyledi. Sesi biraz uykulu geliyordu. Fazla bir şey anlatmadı ve bende sormadım. Sabah şehit olduğu haberini aldık. Vatan sağ olsun´´ dedi. Şehit Uzman Çavuş İsmail Yüksel´in cenazesinin, yarın düzenlenecek törenin ardından ilçede bulunan mezarlığa defnedileceği öğrenildi. Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır ve metanet dileriz. SİTE YÖNETİMİ.
Yorumlar yorum : 1 Ekleyen Ekleyen: Ramazan KOÇAK - 12.06.2016 12:04:03

Yorumlar :
S. Çekin 13.06.2016 03:34:58
Ey bu toprakIar için toprağa düşmüş asker Gökten ecdat inerek öpse o pak aInı değer. Sana dar geImeyecek makberi kimIer kazsın? GömeIim geI seni tarihe desem sığmazsın. Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber.


Yorum Ekle : (Yorumlarınız onaylandığı zaman yayınlanacaktır.)
İsminiz
Mesajınız